Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Moje kecy

Chceš tento blog?

9. října 2011 v 14:41 | Jabig
Tak jsem se nakonec nadobro rozhodla, že se na tenhle blog už nevrátím. Glee miluju, ale novinky se mi hledat už nechce, je jich hrozně moc a raději si je přečtu někde jinde ;) Proto kdyby měl někdo o tenhle blog zájem, napište mi na e-mail jabig@seznam.cz a domluvíme se :) Byla bych ráda kdyby se ho někdo ujal, když se nikdo nenajde, blog tu zbyde prázdný. Takže přeju všem další pěkná léta blogování, mě najdete na Jabig.blog.cz a na TeenWolf-daily.blog.cz. Pa...

Hledá se pomoc!

28. září 2011 v 14:19 | Jabig
Po 100 letech sem píšu článek. Je to tu pozastavené, ale chtěla bych aby to tu zase ožilo. Jenže sama to nezvládnu. Mám svůj osobní blog, blog o seriálu Teen Wolf a k tomu hrozně moc věcí do školy. Jsem prvním rokem na střední, na gymplu. Proto hledám lidi, kteří nají rádi Glee a chtěli by se podílet na tomto blogu. Jestli se nikdo nenajde, pravděpodobně blog mazat nebudu, ale nic sem nepřibyde. Takže, budu se těšit na případné zájemce :)

Pozastavení blogu

1. června 2011 v 14:59 | Jabig
Ahojte, po pár dnech neaktivity se vám ozývám. Původně jsem myslela, že blog pozastavím až zítra, ale to už bych neměla čas to sem napsat. Dnes si začnu balit a zítra budu dobalovat věci a pojedeme nakoupit, v pátek dopoledne odjíždím. A kam že to vůbec jedu ? Do školy v přírodě, jedeme do "Sklárny u Žihle" >alespoň myslím že se to tak jmenuje ;)< Takže tu žádné články nehledejte. Ještě to napíšu aff na blogy, aby o tom věděli. Budu si sebou brát foťák, takže podle toho co nafotím bych sem pak nějaké fotky dala ;) Takže se s vámi prozatím loučím. Mějte se krásně, vaše Jabig :)
Blog pozastaven od 1.6.11 do 12.6.11 !!!

* * * * *

Omlouvám se, ale nemám teď na blog čas a ani chuť, proto si dávám pauzu. Nevím na jak dlouho, ale určitě se sem vrátím. Jestli si mě aff smažete, pochopím to. Mějte se, naviděnou :)

Online epizody ve videocentru

28. května 2011 v 21:51 | Jabig
Online epizody: Season 1 | Season 2
Tak jsem teď dopřidala do videocentra většinu online epizod z obou sérií, chybí mi už jenom díly 2x21 Funeral a 2x22 New York. Zítra tu moc nebudu, protože budu uklízet a dělat si čtenářský deník. Teď jdu do vany, takže se s vámi pro dnešek loučím. Mějte se :)

Networks aneb novinky na blogu

20. května 2011 v 21:25 | Jabig
Novinky na blogu: budou zakládat "Networks", galerii, animcentrum a videocentrum.
Budu na tom hodně makat, hlavně přes víkendy a prázdniny.
Stále hledám spoludminy/spoluadminky, takže kdo má zájem ať se ozve ;)
Taky vymýšlím nějakou soutěž, ještě to ale musím pořádně promyslet.

Můj názor na díl 2x21 Funeral

20. května 2011 v 21:12 | Jabig
U tohoto dílu glee mi ukáplo pár slz, na pohřbu. Bylo to dojemný, jak Will šel číst místo Sue. Taky je mi líto že se Finn a Rachel nedali dohromady, fandila jsem jim. Jsem zvědaavá na plán Quinn, uvidíme co vymyslí. Moc se těším ale zároveň netěším na další díl, je poslední z druhé série, jsem ale zvědavá co tam všechno bude :)) Co říkáte vy na tuhle epizodu a těšíte se jako já na další ? :)

Design...

13. května 2011 v 19:58 | Jabig
Mně prostě designy nejdou.. tenhle je děs! Jdu se mrknout, jestli najdu blog kde dělají designy na objednávku. Snad něco najdu, jestli o někom víte, dejte mi vědět ;)

Hledá se spoluadmin/ka

9. května 2011 v 19:24 | Jabig
Když jsem zakládala tento blog, napadlo mě, že by tu mohlo být více adminů, je to takové lepší, než když je tu člověk sám ;) Podle zájmu bych vzala klidně i více lidí, a podle toho jak by nám to spolu "klapalo" by se blog naplno rozjel. Já už ted taky moc času na blog nemám → škola, škola a ... škola. Takže tak, jestli máš zájem, do komentářů napiš:

» Přezdívka
» Blog
» Máš rád/a glee ? (celkem zbytečná otázka, když je tento blog o glee, ale chci znát např. co si o tom myslíte atd. ;))
» Umíš alespoň trochu grafiku ?
» Věk
» Jsi spolehlivý/á ? (né že když ti pošlu heslo od blogu, tak ho smažeš!!!)
» Jak často budeš přidávat články ?
» Kontakt pro bližší domluvu (icq, e-mail, fcb, twitter)
» Baví tě "blogaření" ?

To je snad všechno, budu se těšit :))

I have one word for last episode: wow !

29. dubna 2011 v 18:51 | Jabig
Včera jsem poprvé viděla 18. díl - Born This Way, bylo to totally awesome ! Tahle epizoda je podle mě jedna z nejlepších, jen co dopíšu tenhle článek, jdu se dívat znovu :)) Skvělé písničky, děj, prostě všechno. Moc se mi líbila scéna v obchoďáku, nejlepší reakce Rachel když si myslela že tam Barbra je ;) Doufám že další epizoda bude stejně dobrá. Zakázala jsem si pouštět písničku Somewhere Only We Know, pokaždý se mi chce brečet, vzpomenu si na Darrena jak se tvářil při zpěvu, málem se vždycky rozteču ♥ ;D Tak se jdu dívat ještě jednou a potom do menu doplním animaci, rozhodla jsem se že vždy dám do menu písničku a animaci z poslůední epizody. Zatím vše :)

EDIT (19:40): Animace doplněna, a to jsem zatzím v půlce epizody :)
EDIT (20:20): Během sledování jsem udělala ještě další dvě animace ;)

Co mi ještě chybí přidat ?

27. dubna 2011 v 16:18 | Jabig
Tenhle článek píšu spíš pro sebe, abych si promyslela a sepsala co mi sem ještě chybí přidat. Postupně to budu škrtat.

» Obrázky k rozcestníkům
» Characters / Actors
» Episode stills from season 1&2
» Promo photos from season 1&2
» Photoshoots from season 1&2
» Synopsis
» Download episodes > season 1&2
» Online episodes > season 1&2
» Music from season 1 + link na download
» Music from season 2 + link na download
» Soundtracks + link na download
» Wind videos > season 1&2

24th April 2011

24. dubna 2011 v 10:59 | Jabig
Dnes budu přidávat další věci sem na blog, možná začnu galerii a zprovozním všechny rozcestníky. Jak někdo ví, mám rozbitý počítač (psala jsem to na svůj druhý blog), takže se o tenhle musím střídat, takže za chvilku tu už zase nebudu, odpoledne bych se sem měla zase dostat. Ještě udělám klikací ikonku pro blog a fan klub glee, taky POTM. Zatím je to vše, určitě se dnes ještě ozvu ;)

30.3.11

17. dubna 2011 v 14:10 | Jabig
Ahoj, vítej na tomto blogu, který bude jen o seriálu glee. Založila jsem ho už před několika dny, čas jsem si našla bohužel až teď. O Velikonočních prázdninách se začnu naplno věnovat tomuto blogu, zatím tu nic nenajdeš. Zatím, Jabig (http://jabig.blog.cz/)
 
 

Reklama