Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 2x15 Sexy

30. dubna 2011 v 20:13 | Jabig |  Season 2 » about episodes
Will je znepokojen, jak toho sbor málo ví o sexuálním životě a nebezpečí pohlavních chorob. Rozhodne se tak, že požádá o pomoc Holly. Ne však všichni jsou z toho nadšení, jako například Emma, které se také nelíbí rozvíjející se vztah Willa a Holly. Rachel se nemůže zbavit pocitu, že Quinn a Finn spolu opět chodí.

Sue si myslí, že sbor připravuje na Regionálky nějaké zvláštní sexy vystoupení a to také řekne Kurtovi a Blainovi, který si myslí, že něco přesně takového Slavikům chybí. Při zkoušce si Blaine všimne Kurtových zvláštních výrazů, které nejsou vůbec sexy. Je to kvůli tomu, že s tímhle Kurt nemá vůbec žádné zkušenosti.
Santana a Brittany také požádají o pomoc Holly, protože jsou zmatené ze svého společného vztahu a toho co k sobě cítí. Po rozhovoru s ní a společné písní si Santana uvědomí, že Brittany miluje a ráda by s ní začala chodit. Brittany ne však úplně dobře chápe, co po ni Santana chce a také nechce ublížit Artiemu, a tak ji odmítá.
Blaine se snaží pomoci Kurtovi s jeho sexy výrazy, ale moc mu nejde. Když se Blaine chce podělit o tom, co on zná, Kurt se urazí a požádá Blaina, aby odešel. Blaine se však nechce jen tak vzdát a jde požádat o pomoc Kurtova otce a i když se do toho Burtovi vůbec nechce, nakonec se překoná a dá Kurtovi nějaké brožury z kliniky a několik rad do budoucího života.
Emma si s Carlem a členy celibátního kroužku připraví píseň, kterou zazpívají před dalšími členy sboru. Emma však vůbec nepochopí, že píseň je o sexu. Kvůli tomu také Carl i s Emmou zajdou za Holly a té se podaří zjistit, že všechny problémy, které spolu mají, souvisí s tím, že Emma stále něco cítí k Willovi.
Quinn a Finn se skutečně dali znovu dohromady, ale před ostatními to tají. Napětí mezi Willem a Holly nakonec vyústí ve společný polibek.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama