Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 2x14 Blame it on the Alcohol

30. dubna 2011 v 20:12 | Jabig |  Season 2 » about episodes
Ve škole se objevil nový problém - alkohol. Ředitel Figgins chce po Willovi, aby jeho sbor zazpíval píseň o nebezpečí alkoholu na školním shromáždění. Rachel se snaží napsat píseň pro Regionálky, ale vůbec jí to nejde. Zjistí totiž, aby napsala něco dobrého, potřebuje nějaké zážitky a jelikož její otcové nejsou doma, uspořádá doma pro sbor párty.

Párty i přes počáteční problémy probíhá přesně tak jak taková párty s alkoholem probíhat má. Dojde i na klasickou hru flaška. Při ní se políbí Rachel s Blainem a je vidět, že pro oba to znamenalo něco víc než jen opileckou pusu.
Druhý den ráno najde Burt v Kurtově posteli Blaina a hned si vše domyslí. Ve škole se všichni potýkají s kocovinou. Will se sborem stále nemůžou najít píseň, která by se hodila na shromáždění. Tohle si akorát, tak Will může připsat na papír k dalším problémům, co teď řeší. Trenérka Zrudná mu chce pomoci, a tak ho pozve, aby se s ní šel trochu odvázat do baru.
Rachel pozve Blaina na rande a ten překvapivě souhlasí. Blaine je po polibku s Rachel ohledně své orientace zmatený a chce vyřešit, co se ním vlastně děje. Kvůli tomu se však pohádá s Kurtem, kterému se to nelíbí. Kurt se snaží přesvědčit i Rachel, aby to s Blainem ukončila a neublížila si tak. Rachel se však Blaine líbí a chce Kurtovi dokázat, že se mýlí tím, že ho políbí, až budou oba střízliví.
Will si užil večer v baru, ale ráno se musí vypořádávat s důsledky, jako je kocovina nebo trapný opilecký telefonát Emmě. Will ale nakonec jak se později ukáže, nevolal Emmě ale Sue.
Burt se snaží promluvit s Kurtem o Blainovi, kterého našel v Kurtově posteli. Kurt mu ale vysvětli, že to vůbec není, jak to vypadá. Burt následně stanoví pravidla, aby se taková věc už neopakovala.
Vystoupení sboru nedopadne, tak jak si Will a ostatní sboristé představovali. Brittany a Santana se totiž pozvrací přímo na jevišti a když se k tomu ještě přidá Willův opilecký telefonát, který nechá Sue přehrát celé škole, nevypadá to se sborem vůbec dobře. Na studenty školy to má, ale takový vliv, že s alkoholem už žádné další problémy nenastanou, a tak ředitel Figgins ještě sboru poděkuje.
Willovi se však vůbec nelíbí, jak se on a ostatní chovali celý týden. Will požádá sbor, aby se alespoň do Národního finále sbor alkoholu vyhnul, a když ho dokážou vyhrát, sám Will jim koupí jablečné víno. Rachel políbí střízlivého Blaina, ale s ním to nic neudělá a je přesvědčen o tom, že gay je. Rachel však zklamaná vůbec není, konečně má za sebou nějaký zážitek, která ji pomůže se psaním.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama