Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 2x11 The Sue Sylvester Bowl Shuffle

30. dubna 2011 v 20:05 | Jabig |  Season 2 » about episodes
Napětí mezi fotbalisty a sboristy už se dostalo do takové fáze, že spolu nemůžou být ani v jedné místnosti, aniž by se nepoprali. A to je velký problém, protože se blíží finále konference a všichni v týmu musí táhnout za jeden provaz.

Will a trenérka Zrudná se proto rozhodnou, že na jeden týden se sbor a tým fotbalistů spojí. To se samozřejmě jak sboru, tak i fotbalistům vůbec nelíbí.
I roztleskávačky se připravují na další kolo v jejich soutěži. Sue však není s čím, co zatím roztleskávačky předvádějí při nácviku spokojená. To se změní, až s dalším velkým plánem Sue, která si usmyslela, že při soutěží nechá Brittany vystřelit z obrovského děla.
Po té co Figgins zjistí, co má Sue v úmyslu, okamžitě si ji zavolá do kanceláře a dělo ji zakáže. Rozzuřená Sue se ale pomstí. Naplánuje soutěž roztleskávaček, tak aby se kryla se zápasem fotbalistů a ty pak tak nebude nikdo povzbuzovat a ani nepředvede poločasové vystoupení.
Tohle přesně se ale hodí Willovi a Zrudné k tomu, aby se pokusili nějak stmelit sbor a fotbalisty. Společně vystoupí v poločase fotbalového zápasu. Nejprve z toho, hlavně fotbalisté, nejsou vůbec nadšení, ale postupem času je to začíná, čím dál tím víc bavit.
Jelikož Quinn, Santana a Brittany se nemůžou zúčastnit obou akcí zároveň, musí si vybrat - sbor nebo roztleskávačky. Všechny si vyberou rozpleskávání. To se vůbec nelíbí Finnovi a snaží se ji přesvědčit, že nemusí být roztleskávačka, aby byla ve škole oblíbená.
Vypadá to, že i fotbalisté konečně pochopili, že i zpívaní ve sboru je může bavit. Bohužel jen do té doby než se objeví hokejisté, aby přebrali vládu nad školou a dali fotbalistům okusit jejích vlastní medicínu - tříšť. Představa, že se stanou fotbalisté na škole neoblíbení, je dožene k tomu, že všichni opustí tým, kvůli tomu, aby se nezesměšnili o poločase. Zdá se, že fotbal se tentokrát hrát nebude.
Dívky ze sboru mají však plán, připojí se k týmu, aby se zápas mohl odehrát. Samotný zápas se pro McKinleyho střední nevyvijí moc dobře. Jediné, co je může zachránit, je skvělé vystoupení v poločase. K tomu však potřebují, aby se zapojili opravdu všichni. Finn běží přemluvit roztleskávačky a Puck se snaží o totéž u fotbalistů.
Oběma se to nakonec povede a všichni tak, dokonce i s Karofskym, předvedou za velkého ohlasu publika poločasové číslo. Poté se znovu připojí i k týmu a společnými silami předvedou velký obrat a zápas vyhrají.
Sue a její zbylé roztleskávačky další kolo nevyhrají a Sue tak nedostane šanci, vyhrát svůj další titul. Ještě k tomu jejich zbytek ročního rozpočtu, připadne sboru. Finn si myslí, že se fotbalisté připojí k sboru natrvalo, ale to se zmýlí. Nechtějí být na škole za trapáky. Na Quinn Finnovo chování tento týden velmi zapůsobilo a překvapeného Finna políbí.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama