Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 2x10 A Very Glee Christmas

30. dubna 2011 v 20:03 | Jabig |  Season 2 » about episodes
Vánoce zavítali i na McKinleyho střední školu. Učitelé si zahrají na tajného Santu a musí dát jednomu učiteli nějaký dárek. Will si z osudí vytáhne Sue. I sbor se snaží navodit vánoční atmosféru, a tak zdobí svoji zkušebnu. Při této příležitosti ostatní zjistí, že Brittany stále věří na Santu Clause.

Will se rozhodne, že sbor pomůže místnímu dětskému domovu a pošle ho koledovat do tříd, aby se vybraly nějaké peníze. Nedopadne to však vůbec dobře a sbor je nucen utéct před rozvášněnými a nebezpečnými žáky.
Sbor se snaží, aby Brittany nepřišla na to, že Santa Claus neexistuje, a tak se všichni vydají za Santou do obchodního domu, aby mu mohli říct svá přání. Všechno vypadá, že vyjde, dokud Brittany nevysloví své přání, aby Artie mohl znovu chodit.
Jak se ukáže, Sue dostala díky jejímu malému podvodu dárky od všech učitelů. Sue se snaží všem zkazit Vánoce. Will si to ale nechce nechat líbit a všechny dárky od Sue zase vezme s tím, že je aspoň dají dětskému domovu. Sue ale ještě neřekla své poslední slovo. Poničí vyzdobenou zkušebnu a dárky znovu ukradne.
Finn chce všechno napravit a spolu s Rachel jdou vybrat jiný vánoční stromek. Rachel jde ale hlavně o to, aby se k ní Finn vrátil. Snaží se sním také usmířit, ale Finn nemůže Rachel odpustit a oficiálně se s ní rozchází.
Artie poprosí trenérku Zrudnou, jestli by si nezahrála před Brittany na Santu a nevysvětlila jí, že Artiemu chodit nepomůže. Vysvětlení se však Brittany vůbec nelíbí, a když to tedy Santa nedovede, nemá cenu, aby v něj sama věřila.
Sbor nakonec zazpívá před učiteli a vyberou od nich nějaké peníze na dětský domov. I Brittany se nakonec svého přání dočká a Artie tajně dostane od trenérky ReWalk, věc díky které alespoň na chvíli může chodit. Když Sue uslyší sbor zpívat koledu před učiteli, zamrzí ji, že Willovi a ostatním zkazila Vánoce a všechno u Willa v bytě napraví.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama