Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 2x07 The Substitute

30. dubna 2011 v 19:59 | Jabig |  Season 2 » about episodes
Ředitel Figgins onemocní a na jeho místo je dosazena Sue. Nemoc se nevyhne ani Willovi a musí si načas od sboru odpočinout. Jelikož Will není schopen se o sebe postarat, přijde mu na pomoc, jeho exmanželka Terri, což se sice Willovi nelibí, ale Terri se odbýt nenechá.

Kurt z obavy, že sbor převezme Rachel, jde za suplující učitelkou Holly Hollidayovou, jestli by nechtěla sbor převzít právě ona. Ta souhlasí. Holly si hned většina sboru zamiluje, protože je prostě cool a poslouchá jejich názory.
Willovi přestává vadit, že se o něj stará Terri. Dojde to, tak daleko, že se spolu vyspí. Rachel, které se jako jediné nelíbí metody nové vedoucí sboru, jde za Willem. Když ji Will vyslechne, jde do školy zjistit, co se děje. Tam mu Sue, řekne, že už ho nebude ani potřeba a do školy se vracet nemusí.
Mercedes se cítí ze strany Kurta odstrkovaná, protože většinu času teď tráví s Blainem, a když už si vyjde s nimi, tak se baví jenom o věcech, které Mercedes vůbec nezajímají. Všechno se snaží vynahradit jídlem, konkrétně smaženými kroketami. Když ale i ty Sue jako nová ředitelka zakáže, Mercedes poškodí právě Sueino auto.
Will si jde s Holly promluvit a požádá ji, aby mu sbor vrátila. Ta však nechce, už takhle nemá moc šanci jak o nějakou stálou práci zavadit. Překvapivě pomůže až Sue, když se dozví, že to byla právě Holly, která dopomohla Mercedes poškodit její auto. Zdrcená Holly jde k Willovi, aby mu vysvětlila, proč je zrovna taková, jaká je. Při rozhovoru je vyruší Terri, která okamžitě začne žárlit a chce, aby Holly odešla. Will ji však zastaví, řekne, že společná noc byla chyba a požádá Terri, aby odešla.
Kurt si promluví s Mercedes, řekne ji, že nahrazuje jídlo hledáním lásky. Ta více méně souhlasí a jde si domluvit schůzku s klukem, kterého ji předtím Kurt dohazoval. Kurta ještě na chodbě školy napadne Karofsky a vyhrožuje mu, že pokud někomu o jejich polibku řekne, že ho zabije.
Will se vrací na místo vedoucího sboru, ale ještě jednou požádá Holly o pomoc s novým mash-upem.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama