Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x22 Journey

30. dubna 2011 v 19:09 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Těsně před Regionálkami se sbor dozví opravdu dost špatnou zprávu. Jejich hlavní nepřítel Sue Sylvester bude v porotě spolu s Joshem Grobanem, Olivií Newton-John a Rodem Remigtonem. To je pro všechny rána pod pás, ze které se málem nevzpamatují. Will dělá všechno proto, aby Sue v porotě nebyla, bohužel však bez výsledku.

Finnovi se nelíbí přístup všech ostatních a promlouvá Rachel do duše, aby s tím jako lídr sboru něco udělala. Finn se ale odpovědí nedočká, místo toho ho Rachel políbí. Will hledá pomoc u Emmy, ta mu poradí, aby si vzpomněl, co pro něj sbor znamenal před necelým rokem, kdy s ním začínal. Od Emmy se také dozvídá, že se vydá s někým jiným. Willa konečně napadne, co předvedou na Regionálkách. Bude to mix písní od skupiny Journey.
A jsou tu Regionálky. Soupeři New Directions jsou staří známí Vocal Adrenaline a Aural Intensity. Jako první jdou na řadu Aural Intensity se svým Mash-Upem písní od Joshe Grobana a Olivie Newton-John. Druzí v pořadí již nastupují New Directions s mixem písní od skupiny Journey. Těsně před vystoupením řekne Finn Rachel, že ji miluje. Ta je očividně potěšena.
Jako třetí vystupují Vocal Adrenaline s Bohemian Rhapsody od skupiny Queen. To však většina členů New Directions už nevidí. Quinn totiž praskla při rozhovoru s její matkou voda a tak se všichni přesunují do nemocnice. Tam vše proběhne v pořádku a Quinn se narodí krásná malá holčička. Před vyhlášením jde ještě Rachel za svojí matkou Shelby s návrhem, aby se stala učitelkou na její škole. Ta už je však unavená z věcí kolem sboru a chce konečně začít žít svůj vlastní život, proto také adoptuje Quinnino dítě.
Regionálky nakonec vyhrává Vocal Adrenaline, New Directions se neumístí ani na druhém místě, a tak podle dohody s ředitelem Figginsem Willův sbor končí. Všichni jsou z toho velmi nešťastní, sbor byl jejich velká a důležitá část života. Tohle vše z povzdálí také sleduje Sue a přece jenom ukáže, že i ona má srdce a přesvědčí svými obvyklými metodami Figginse, aby dal sboru ještě další rok. Všichni jsou nadšení.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama