Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x21 Funk

30. dubna 2011 v 19:07 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Sbor se už nemůže dočkat regionálek, ale jen do té doby než zjistí, že se Jesse vrací k Vocal Adrenaline. Hned jim také předvedou své nové číslo a navíc jim posluchárnu vyzdobí toaletním papírem. Puck a Finn jim to vrátí propícháním pneumatik u jejich aut.

Když na to přijde jejich vedoucí, Shelby Corcoran jde okamžitě za ředitelem Figginsem a žádá zaplacení škody. Rozpočet sboru je však malý, a tak Finn slíbí, že si najdou práci a škodu sami zaplatí. Nakonec si najdou práci v obchodě, kde také pracuje Terri, která se právě rozvedla s Willem. Finn hned padne Terri do oka a snaží se mu pomoci i s jeho úkolem tykající se sboru a zároveň ho také povyšuje na svého asistenta.
Sbor ztratil sebevědomí a Will se ho jim snaží vrátit novým týdenním úkolem - hudební číslo ve stylu Funk. Jako první si vystoupení připraví Quinn. Ve své písní chce předvést, jak těžké je být dospívající matkou. Mercedes, která se sice Quinn nejdřív vysmívá, s ní soucítí a chce, aby společně s její rodinou bydlela.
Willův život stále otravuje jedna a ta samá osoba - Sue. Proto vymyslí plán, jak ji konečně potrestat. Předstírá, že se mu líbí a má o ní zájem. Pozve Sue dokonce na večeři, na které se však neukáže. Sue je na něj doopravdy naštvaná. Dojde tak daleko, že se neukáže ani ve škole, tím některé roztleskávačky ztrácí svůj smysl života. Will ji jde domů přesvědčit, aby se vrátila, to se mu i podaří a Sue vyhrává svůj již šestý národní titul. To Sue ale nestačí, za to jak ji Will ponížil, vystaví svoji trofej v jeho posluchárně.
Rachel je na tom, co ji udělal Jesse, opravdu špatně. Ještě hůř je Rachel ale po vajíčkovém útoku od členů Vocal Adrenaline včetně Jesseho. Toho už má i Will dost a pozve členy Vocal Adrenaline do posluchárny, kde jim New Directions předvede své vystoupení ve stylu Funk. Vocal Adrenaline je z toho očividně v šoku. Regionálky se blíží…
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama