Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x15 The Power of Madonna

30. dubna 2011 v 18:49 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Sue přesvědčí ředitele, aby na chodbách školy neustále hrála hudba jejího vzoru - Madonny. Rachel poprosí o pomoc ostatní dívky ve sboru ohledně jejího vztahu s Jessem. Jesse se totiž na ni naštval, když jsem s ním nechtěla vyspat a ona neví, co má teď udělat. Rozhovor vyslechne i Will a trápí ho, že si kluci vůbec dívek neváží. Snaží se jít pro pomoc k Emmě, ale ta jelikož s tímhle nemá žádné zkušenosti, Willovi nepomůže.

Po shlédnutí jednoho tanečního představení roztleskávaček na jednu z písní Madonny, Willa napadne, že by právě tahle zpěvačka mohla dát inspiraci klukům, jak se k holkám chovat. Až na Kurta se to však u kluků s moc velkým nadšením nesetká.
Kvůli radám Sue, že by si měli roztleskávačky po vzoru Madonny začínat jenom s mladšími muži, se Santana snaží opět sbalit Finna a nabídne mu, že s ní může přijít o panictví. Finn nejprve odmítne, ale když se dozví, že Rachel stále chodí s Jessem, souhlasí. Jesse se omluví Rachel za to, že na ni moc tlačil. Ta mu odpustí a řekne mu, že už je připravená o to přijít.
Po další hádce Sue s Willem, se tentokrát opravdu hodně naštve právě Sue, když Will urazí její účes. Hádku slyší Mercedes a Kurt a nabídnou se, že jí pomůžou, když jim půjčí roztleskávačky. Emma chce po vzoru Madonny převzít kontrolu nad sebou a svým tělem, a tak řekne Willovi, že už je také připravená přijit o panenství.
Po víkendu se spolu ve škole Finn a Rachel baví, o tom co dělali. Oba si navzájem zalžou, ale zatímco Rachel se s Jessem nevyspala, protože by tím vlastně zradila sbor, Finn to se Santanou udělal. U třetího páru Willa a Emmy také na sex nedošlo. Oba se shodnou na tom, že se o nic nepokusí, dokud se Will nerozvede.
Jesse kvůli Rachel přestoupí na William McKinley High School. Ostatním ve sboru se to však moc nezamlouvá, myslí si, že Jesse tu bude jako špión. Nejspíš i díky tomu se Mercedes a Kurt rozhodnou začít u roztleskávaček. Sue, která se už znovu vrátila ke svému stylu, se totiž rozhodla přidat k tanečním vystoupení i vokály. Finn se omluví Rachel, že se choval jako hlupák a přivítá Jesseho ve sboru.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama