Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x11 Hairography

30. dubna 2011 v 18:18 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Will má podezření, že Sue předala seznam písní, co budou zpívat, ostatním dvěma školám, a tak je jde navštívit. Nikdo však o žádném seznamu neví. Will nabídne oběma školám, jestli by se nechtěli předvést v jejich škole, ti souhlasí.

Terri je znepokojena, že se Will zajímá pořád o její těhotenství, a proto mu koupí staré auto, které míval na střední škole, aby ho mohl opravit. Terrí má však větší problémy, musí přesvědčit Quinn, aby si dítě nenechala. V tom jí pomůže sestra, a nechá Quinn hlídat její tři děti, po tom si to prý rozmyslí.
Quinn stále neví, jestli si nechá dítě nebo ne. Chce si vyzkoušet Pucka, jestli by nebyl dobrým otcem, k tomu ale potřebuje, aby si ji Finn načas nevšímal. Využije k tomu Kurta, po kterém chce udělat z Rachel krásnější dívku a tak odvrátit pozornost Finna od ni. Quinn poprosí Pucka, aby jí pomohl s hlídáním dětí.
Na škole zatím vystoupí jedna ze škol, a po jejím přestavení má Will trochu pochybnosti, jestli jsou dost dobří. Vymyslí tak nové číslo, ve kterém použije vlasografii (choreografie s vlasy). Rachel se tento nápad moc nelíbí.
Kurt zatím pracuje na přeměně Rachel, ta se mu přizná, že miluje Finna a chce využít přeměnu k získání Finna. To si jí ale nakonec nepovede, Finnovi se přeměněná Rachel vůbec nelíbí, měl radši tu starou. Rachel vyčte Kurtovi, že o ni vůbec neměl zajímat a při tom zjistí, že do Finna není zamilována jenom ona.
Quinn s Puckem zatím zcela bez problému uhlídají děti a Quinn si myslí, že konečně našla pravého otce pro své dítě. To jí však dlouho nevydrží, zjistí, že zatímco hlídali, Puck si psal "sextovky" se zcela jinou holkou. Rozhodne se tedy, že dítě nechá Willovi a Terri. Will vymění auto, které mu Terri dala, za nové, dost velké pro budoucí rodinu.
Sbor předvede své nové číslo s vlasy druhé škole, ve které jsou zaměřeny na učení hluchoněmých dětí. Při jejím vystoupení, se k nim celý sbor přidá a Will pozná, že se spletl a číslo s vlasy vyškrtne. Poté dá celý seznam písní Sue. Ta ho ale předá ostatním dvěma školám. Plán Sue, jak zrušit sbor na škole, zdá se, že vychází.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama