Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x08 Mash-Up

30. dubna 2011 v 17:50 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Finn a Quinn už nemají na škole takovou prestiž, jako měli předtím, a tak jim klidně někdo na chodbě chrstne ledovou tříšť do obličeje.
Emma a Ken poprosí Willa, jestli by z jejich dvou oblíbených, úplně odlišných, písní neudělal mash-up a naučil Emmu tancovat. Ten samozřejmě souhlasí, mash-upem pověří sbor, aby něco vymysleli. Když Will tancuje s Emmou, Ken je sleduje a nelíbí se mu, co vidí. Je vidět, že jsi Will a Emma nejsou lhostejní.

Finn už neposlouchají na tréninku ani vlastní spoluhráči, dokonce se s jedním popere. Když řeknou trenérovi (Kenovi), o co se jedná, ten je naštvaný ještě víc a řekne Finnovi i ostaním, že se musejí rozhodnout, buď fotbal, nebo sbor.
Puck chce získat Rachel, kvůli matce a hlavně kvůli snu, který se mu o Rachel zdál. Puck dokonce Rachel na zkoušce sboru zazpívá písničku.
Sue je jako vyměněná, dokonce vychází i s Willem. Je totiž zamilována do hlasatele zpráv. Pro něj to je však jenom malý flirt. Když ho Sue nachytá s někým jiným, je její dobrá nálada pryč.
Přichází den D a hodina H a sbor čeká jak se fotbalisté rozhodnou, pro sbor nebo fotbal. Mike, Matt a Puck chtějí být ve sboru, Finn zůstal u fotbalu. Rachel je na Pucka hrdá, že si vybral sbor, přesto si nemyslí, že by jejich vztah měl šanci, hlavně protože každý má rád někoho jiného.
Finn nakonec stejně přesvědčí trenéra, aby zrušil trénink, a vrací se ke sboru. Will a Emma si řeknou, že už nemůžou provozovat svůj vztah jako doteď. Sue vyhodí Quinn od roztleskávaček, protože je těhotná.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama