Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x06 Vitamin D

30. dubna 2011 v 17:33 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Willovi se nelíbí, že se sbor přestal snažit, když se dozvěděl soupeře na výběrovkách - školu neslyšících a dívčí škola, kam chodí dívky z polepšovny. Will chce studenty nějak zaujmout, a tak vymyslí soutěž mezi kluky a dívkami o to, kdo udělá nejlepší Mash-Up (spojení dvou písní) a ten kdo vyhraje, může vymyslet jedno číslo na výběrovky.

Sue se stále snaží zničit sbor, teď chce zničit Willa a tak jeho ženě řekne, že má pletky s Emmou. Terri chce mít situaci pod kontrolou a přijme místo zdravotní sestry na škole. Sleduje tedy Willa a Emmu a Sueino podezření se zdá být pravdivé. Promluví si tedy s Kenem, který s Emmou chodí a přesvědčího, aby ji požádal o ruku.
Finn je ve škole stále unavený, nemůže spát kvůli starostem o dítě, sbor, fotbal a hlavně je nejspíš zamilovaný do dvou dívek zároveň. Jde se poradit za zdravotní sestrou a ta mu dá dvě pilulky pseudoefedrinu (Vitamín D). Finn je najednou plný energie a všechno stíhá. Vitamín D dá dokonce i všem ostatním klukům ve sboru a ti předvedou fantastické energetické představení.
Terri si jde promluvit s Emmou, proč ji svádí manžela a že by si měla Kena vzít, aby nakonec nezůstala úplně sama. Emma si uvědomí, že má vlastně Terri pravdu a za určitých podmínek se svatbou s Kenem souhlasí.
Když holky uvidí, jak se klukům mash-up povedl, jsou v šoku a snaží se vymyslet daleko lepší. Moc ji to ale nejde, dokud nepřijde Kurt a neřekne jim o kouzelném vitamínu. Holky jsou za sestrou, a ta jim ho dá. Will je nadšen, jak mu jeho plán se soutěží vyšel. Finna a Rachel nemají moc radost ze soutěže, když obě skupiny podváděly a řeknou to Willovi.
Quinn má ráda život středoškolačky, jaký právě teď žije a nechce se ho vzdát. Rozhodne se, že dítě nechá Terri a Willovi, ten se ale o tom nesmí dozvědět.
Will je na Terri naštvaný, že dávala dětem drogy. Ředitel ji propustí, je ale také naštvaný na Willa, že tomu nedokázal zabránit a tak se ke sboru připojí další učitel - Sue.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama