Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x05 The Rhodes Not Taken

30. dubna 2011 v 17:31 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Rachel odešla ze sboru, a tak se ji snaží nahradit Quinn, dělají ji však problémy ranní nevolnosti. K tomu se blíží Koncert pro zvané, kam je sbor pozván. Will dostane při jednom rozhovoru se svým bývalým žákem nápad, že by mohl najít jednu dívku, která nikdy neukončila střední školu a je tedy formálně stále středoškolačkou.

Najde tedy bývalou členku sboru a zároveň také osobu, kvůli které vstoupil do sboru. Z April Rhodes se však zatím stala alkoholička, přesto Will April přijme. Emma si povídá o budoucím životě s Finnem a řekne mu, že když teď zpívá ve sboru, má i větší šanci získat stipendium, lepší by ale bylo, kdyby se do sboru vrátila Rachel, se kterou by měl větší šanci získat to stipendium. Finn se tedy snaží Rachel přemluvit, aby zvážila, jestli se nechce vrátit. Snaží se s ní na oko flirtovat, a nakonec ji pozve i na bowling, při kterém se políbí.
April všem předvede, že je úžasná zpěvačka, přesto ji ostatní členové stále nechtějí přijmout mezi sebe. Will ji poprosí, jestli by si je nemohla nějak získat na svou stranu. April je nakonec přesvědčí, ikdyž použije zrovna ne moc čestné prostředky.
Puck řekne všem ve sboru, že je Quinn těhotná. Když se to dozví Rachel, je na Finna pěkně naštvaná a vadí ji, že si s ní jenom zahrával. K tomu to Rachel ještě moc nejde na zkouškách muzikálu a také jí chybí kamarádi.
April přijde na představení opilá, přesto sklidí za první píseň velký aplaus. Will si ale uvědomí, že by měli hlavně dostat příležitost ostatní studenti a ne už vyhaslá středoškolská hvězda, ta to překvapivě pochopí. Will chce zrušit další číslo, ale objeví Rachel, že odešla z muzikálu a chce se vrátit do sboru. Sbor souhlasí a všichni společně zazpívají a.....sklidí další aplaus.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama