Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x04 Preggers

30. dubna 2011 v 17:29 | Jabig |  Season 1 » about episodes
Otec nachytá Kurta, jak tancuje, ten se mu snaží vysvětlit, že takhle dnešní kluci trénují a také řekne, že chodí na fotbal. Terri své sestře řekne, že těhotenství jen předstírá, chce to také říci Willovi, sestra jí to však rozmluví. Sue začala dělat v místní televizi, kde radí, co mají ostatní lidé dělat a jak ve svém pořadu "Suein koutek". Will nedá Rachel sólo v dalším představení sboru, ta je na něj naštvaná.

Kurt požádá Finna, aby ho dostal na trénink fotbalistů. Kurt na tréninku zazáří a dostane místo v týmu. Když Finn vidí, jak Kurtovi pomohl tanec k lepšímu výkonu, chce po Willovi, aby to ostatní také naučil.
Quinn zjistí, že je těhotná a řekne Finnovi, že je otec a že si chce dítě nechat. Ten je v šoku, protože spolu ani neměli ještě sex, Quinn mu připomene incident ve vířivce. Finn se jde poradit k Willovi, co má dělat. Finn to také řekne Puckovi, který jde okamžitě za Quinn. Dozvídáme se, že Quinn se vyspala s Puckem, když byla opilá a tím pádem je otec dítěte Puck.
Will to řekne večer Terri, které tak trochu svitne naděje, že Will nezjistí, že je těhotná.Jde za Quinn, trochu jí poradí a řekne ji svůj plán.
Sue pokračuje ve svém plánu zničit sbor. Když se dozví o tom, že je Rachel naštvaná, dojde za ředitelem, aby znovu přijal Sandyho (bývalý vedoucí sboru), ten nejprve nesoulasí po menším vydíraní Sandyho přijme. Sandy se ujme muzikálu a nabídne hlavní roli Rachel, ta ji příjme.
Will začal učit fotbalisty, jak se správně hýbat. Fotbalisté z toho však nejsou vůbec nadšení, připadá jim to trapné. Přichází den zápasu a Střední škola Williama McKinleyho poprvé v sezóně i díky Kurtovi vyhrává. Kurtův otec je na syna patřičně pyšný. Kurt se mu doma přizná, že je gay, ten to však věděl už od jeho tří let a řekne mu, že kvůli tomu ho nepřestane mít rád.
Will dá sólo nakonec Tině, Rachel kvůli tomu odchází se sboru a začne se plně připravovat na svou roli v muzikálu.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama