Nábor affiliates - líbí se ti tu a chceš spřátelit ? Zapiš se >zde< :)

• Zeptej se mě na cokoliv: http://formspring.me/Jabig :P

Synopsis // 1x03 Acafellas

30. dubna 2011 v 17:24 | Jabig |  Season 1 » about episodes
K Willovi přijedou na návštěvu rodiče a ten jim oznámí, že čekají s Terri kluka, ti jsou nadšení. Ve škole zkouší sbor nové číslo a Rachel se nelíbí, jakou Will vymyslel choreografii a chce najmout profesionálního choreografa. Nepochází to však z její hlavy, roztleskávačky pomalu rozjíždí plán jak zničit sbor.

Will zjistí, že i ostatní jeho kamarádi umí zpívat a založí kapelu Acafellas. Pomalu cvičí a při jejich prvním vystoupení sklidí ohlas a ředitel chce, aby zapívali na rodičovských schůzkách.
Roztleskávačky zatím dál pracují na zrušení sboru a chtějí ostatní poštvat proti sobě. Namluví Mercedes, které se libí Kurt, že má u něj šanci. I přes varování ostatních s ním začne chodit, teda aspoň ona si to myslí. Když Kurtovi řekne, aby ostatním řekli o jejich vztahu, ten jí řekne, že mu libí někdo jiný, Mercedes si myslí, že je to Rachel.
Will má hodně starostí se svoji novou kapelou, a tak zanedbává sbor a nechodí na zkoušky. Kapela se mu však pomalu rozpadá, přijme tedy Finna a překvapivě také Pucka, který chce ale tímto zapůsobit na rozvedené ženy. Dokonce se na ně má přijet podívat slavný hudební producent, kvůli kterému jsou nuceni vzít zpět bývalého člena kapely, minulého vedoucího sboru. Při vystoupení znovu zazáří, ale producent nepřijel kvůli nim, nýbrž kvůli bývalému vedoucího sboru, aby mu předal soudní příkaz, že se k němu nesmí už přiblížit a ani ho nějak kontaktovat.
Sbor zatím najme profesionálního choreografa. Co však předvádí při jejich první zkoušce, se nikomu nelíbí, a tak ho Rachel vyhodí a zároveň se Willovi omluví, ten se do sboru vrací. Kurt nakonec řekne, vůbec jako prvnímu, Mercedes, že je a vždycky byl gay a oba se usmíří. Zdá se, že plán Sue zničit sbor zatím nevýchází.
 


Anketa

Sleduješ seriál glee ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama